Říjen 2013

halloween

31. října 2013 v 19:39 | christie. |  diary
boo!
jak se máte dneska na halloween?) já měla jít u nás ve městě od 15.30 , ale nemohla jsem protože jsme jeli kupovat dárek k narozeninám pro taťku a bylo mi už od dvou blbě. a měla jsem tam jít s tím péťou,jak jsem se o něm zmiňovala v jinym článku,a.. on je ještě hodnější než jsem si myslela. fakt brouček:3 říkám mu tak a on mi říká zlatíčko,nyny. měla jsem mu dát kamarádskou pusu:D.

so wake me up when its all over. ♫

29. října 2013 v 20:09 | christie. |  diary
čůůůůůs:)
dnešek byl moc.
byla jsem venku s láskou. zejtra jedeme do mostu do centrálu a do mekáče:3:3 těšim se .
byli jsme venku asi od dvanácti . nejdřív jsme šli na bubble tea,potkali jsme kamarády,s nima jsme tam byli asi 10 minut a pak jsme šli na panelku. to je taková panelová silnice na poli a jsou tam hrozně dobrý fotky:D .prostě panelka,no
fotili jsme se. strašně foukal vítr,takže to bylo celkem nanic. anička koupila dvě kusovky,protože vypadá na víc,a já byla zkouřená už po půlce. fakt nekecám:D:D jo vím,je mi 12,neměla bych kouřit,ale dneska to bylo poprvý a proto mě to tak složilo:D. každej to někdy zkusil:).
potom jsme byli na pizze protože jsme měli hlad:D u nás ve městě na busáku je pizza house,dostanete tam čtvrtku pizzy za 25korun,jsou to dva docela velký kousky a chodí tam i dost lidí z naší školy na oběd) a ta pizza je fakt skvělá. kupuju si jí tam s kámoškama snad každej den. pak se divim za ty špeky-.- no a pak jsme se šli podívat do drogerky,potom za mojí mamkou do práce,a pak jsem aničku byla doprovodit na bus a šla jsem zpátky za mamkou,a pak jsme přijeli dom:):)
zejtra je poslední den prázdnin . chci musim si ho užít ♥.
jdu se učit,neee,zatim se mějte:D
a co vy? co jste dělali o prázdninách?:).

fuck you. ^____^

27. října 2013 v 12:01 | christie. |  diary
ahoj dneska napíšu jenom rychle něco krátkýho,aby to zas nebyly slohy. stejně toho neni tolik,co bych chtěla napsat:).
jenom mě furt někdo sere. jedna určitá osoba teda. možná to vyzní hnusně,ale já mu ráda dávám sežrat všechno co mi udělal:3 třeba jak jsem byla s lálou venku,potkala sem ho,bohužel,a šel s holkou se kterou chodí do třídy,já se s ní taky bavim. dívala sem se na něj a řekla jsem 'ahoj mári',pozdravila jsem tu holku,úplně svinsky ne:D:D,a on na mě čuměl,málem spadnul z kola a já šla v klidu dál) jo,fakt mě to baví. dobře mu tak,hajzlovi.
noo,včera jsme s kámoškou dlabaly dýni:D:D:') byla sranda. trvalo nám to asi hodinu a půl,ale vůbec nám to nepřišlo. nejlepší večer:3 ne v tom žatci sem nebyla,nemohla sem-.-
náš pes má něco s packou. nad kotníkem si jí o něco roztrhnul nebo co. mamka mu to ošetřila a on pak úplně dělal,schválně a hrozně přehnaně kulhal a tak:DDD:3
nooo a dneska snad teda přijede týna. doufám že jo,psala jsem jí už několikrát a furt neni na fb. půjdeme asi ven) a mamka říkala že pojedeme do takka,máme nějaký slevy do zejtra tak je asi využijeme)
no,to asi stačí:) challenge flákám,nevím,nebaví mě psát na téma:D. napíšu ho co nejdřív,slibuju.
tak se mějte,čůs.

finally)

25. října 2013 v 19:16 | christie. |  diary
čauko kakauko✌
konečně chodím do školy! je tam hrozná prdel s nima:D.chybělo mi to.
dneska se asi zase rozepíšu,tak se na to připravte:D)
a promiňte že sem nenapsala,přišla sem z venku včera i dneska v šest a byla jsem hrooozně unavená a už se mi niiic nechtělo.

02. day [ project 30 days ]

23. října 2013 v 17:36 | christie. |  projects

02. day - picture of yourself

tvá fotka.
-------------------------------------------------------------
ehmehm,jojo,konečně jsem se k tomu dokopala!!!!
achjo. nechci sem dávat svojí fotkuuu
dlouho jsem přemejšlela,jakou sem vlastně dám,a nakonec jsem se rozhodla,že sem vložim odkazy na fotky,který mám na insta,aby to na vás nevybaflo rovnou. můžete se rozhodnout,jestli to otevřete nebo ne.
ostatně,kdo se mi koukal na insta,ví,jak vypadám.)
takže,ty odkazy jsou v celým článku)
hodně štěstí(yy).

outfits 2

21. října 2013 v 17:43 | christie. |  inspiration
ahoj.za dnešek teda přidám zase outfity,který jsem minule slibovala:) moje druhý outfity na polyvore..fuu:D no,zejtra možná napíšu tu challenge #2,já vím,flákám to. ale nějak mě to nebaví:D.
no,tak tady jsou) ale jsou ještě retardovanější než ty před tím:D:D

sorry.

21. října 2013 v 13:56 | christie. |  diary
ahoj.omlouvám se,že jsem včera ani předtim nenapsala,nějak jsem nestíhala a nechtělo se mi:D. a teď píšu jenom narychlo,takže challenge #2 přidám asi až zítra. no,byla u mě kamarádka asi 4 hodiny,dělaly jsme kraviny,povídali si,řešili sme všechno a všechny a tak:D.stáhla jsem si aplikaci a začala jsem hrát na piano v mobilu:D:D,už umím zahrát count on me a nothing gonna change my love for you:D:D..maj tam takový divný písničky. třeba someone like you od adele vůbec nezní jako someone like you od adele-_- :D:D
to je tak,když jedete s kamarádkou nonstop do pěti do rána,sotva vstanete v deset na léky,zase spíte,vstáváte v půl jedný a za deset minut vám má přijít kamarádka(y):DDD.to by šlo no.

chill.

17. října 2013 v 14:15 | christie. |  diary
čauahoj.joo,dlouho tu nebyl deníček:D-_- . to říkám vždycky,ale teď slibuju,že to fakt moc dlouhý nebude(snad.).
no:3. píšu si s kamarádama,piju čaj s citronem,žeru léky,kreslim,čtu,poslouchám písničky,udělala jsem zas nějaký outfity na polyvore. ty sem ale dám až někdy jindy. měl za mnou přijet kamarád,ale řekla jsem mu ať nejezdí,protože by to stejně nemělo cenu,když mě mamka dneska nepustila ani před dveře otevřít poš'tákovi. a do bytu si ho vodit nebudu,to by dopadlo:DDDD za hodinu by sem měla přijít kamarádka pokecat. těšim se:3.aspoň se dozvim co je ve škole novýho a pomůžu jí s klukem,zas:D:D dneska jsem měla jít s lálou ven.:( achjo už se mi po ní stejská.

01. day [ project 30 days ]

17. října 2013 v 11:04 | christie. |  projects

01. day - describe yourself

popiš se.
-------------------------------------------------------------
takžeee:3 začínáme s 30 days challenge. jo,konečně jsem se k tomu dokopala:D:D.


darlings.

16. října 2013 v 17:51 | christie. |  other
ily♥.
. . .
http://Anne.
http:// Barush
http:// bebs.
http:// bo.
http:// Corie.
http:// Charlotte
http:// Jacqueline
http:// Katheline & Tess.
http:// Luciiy.
http:// Miana Rose
http:// Sabí:3
http:// Saruu.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
pozastavené / zrušené:(.
http:// dreamer.
http:// en.
http:// ~Grimmy
http:// -jenn
http:// Tessie Bathler
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

wanna be2?