finally)

25. října 2013 v 19:16 | christie. |  diary
čauko kakauko✌
konečně chodím do školy! je tam hrozná prdel s nima:D.chybělo mi to.
dneska se asi zase rozepíšu,tak se na to připravte:D)
a promiňte že sem nenapsala,přišla sem z venku včera i dneska v šest a byla jsem hrooozně unavená a už se mi niiic nechtělo.


no,začnu včerejškem) to bylo lepší než dneska!:D. o velkou přestávku,nás kluci zatáhli s kájou na klučičí záchody,natáčeli to-.- a hrozně to tam smrdělo:(:D ten co to natáčel mi slíbil,že to nikam nedá,takže doufám že nekecá. potom jsme my s kájou zatáhli davida na holky,vytáhli mu trenky,pověsili ho za ně na kliku,zavřeli ho tam a zvenku sme jí vyrvali,takže tam chudák zůstal:DDDDDDDDD ty dveře se otvíraj dovnitř,tak sme je potom vyrazili a šli sme do třídy,protože už mělo zvonit. a měl zrovna dozor lehman,to je takovej úplně debilní učitel. když uviděl davida jak vychází z holek,začal tam na něj řvát a odtáh si ho do kabinetu,celá chodba úplně výtlemy,a ten šmejd to na nás prásknul:DDDDDDDDD naštěstí nám nikdo nic neřek)
o dějepis jsme řešili nějaký hony na křesťany nebo co:D:D:D:D,a jakoby náboženství. učitelka se zeptala 'čeho je 12?' myslela apoštoly,a bobeš hned musel zařvat že 'měsíčků':DDDDDDDDDD debil. ve čtvrtek po prázdninách hned jdeme k němu,to zas dopadne.
psali jsme slohovku z češtiny,ještě nevim známku,ale myslím že jsem to napsala celkem dobře.
a byla jsem venku s kájou a s týnkou (moje další kamarádka)) a máme celkem dost fotek,potom je dám na insta,můžete se kdyžtak kouknout:).

a dnešek? booože
ondra (sedim s nim) mě furt musel štípat do nohou,mam od něj už modřiny,kreslil mi oplodněný vajíčko na ruku,a barevnýma křídama po čele a tvářích,sere mě. :D:D
psali jsme dneska z matiky,z takový hrozný sračky se zlomkama v závorkách,jak máte hledat nejmenší společný násobky,převádět smíšený čísla na zlomky a takhle. jak jsem ten měsíc chyběla tak jsem to vůbec nechápala,pak jsem chápala půlku a z tý písemky jsem dostala dvojku:333 takže jsem na sebe pyšná:D.
jo,a učitelka na občanku je hrozná kráva.dala mi dneska tři pětky.:D:D:D:D ne,nemůžu za to,ona je blbá.
chtěla po nás tři papíry,první jsem jí dávala,přísahám,ona mi ho vracela. ty další dva jsem dostala ale když se odevzdávaly,chyběla jsem. tvrdila mi,že ode mě nedostala ANI JEDEN. říkala jsem jí že ten první jsem jí dávala,ondra to věděl protože sme ho dělali spolu a on ho tam nesl. a že sem chyběla,což jí říkala půlka třídy,že jí prej nezajímá. mamka se na mě vůbec nezlobí,nechci dělat chudinku,ale říkala že napíše třídní co si o tom myslí,že jí to štve.
jo,a byla jsem venku s lálou:33333 půjčila mi šátek. u školy tam byl takovej pes,pudl,a my sme se mu strašně smály a říkaly jsme u toho muškepapale,ani jedna nevíme jak nás to napadlo ale chcípaly jsme z toho:DDDDDDDDDDDD a potom ještě s jedněma klukama,na půl hodinky.) kupovali jsme si bubble tea. jeden z nich je úplný zlatíčko:3 jmenuje se péťa a je fakt strašně hodnej. a hezkej:3:D.byla jsem s nim venku poprvý,a je hrozně roztomilý jak se stydí,a jak říká spisovně 'být', a když nás viděl jak říkal nadšeně ahooooj,to bylo strašně nyny,jeeej ♥. miluju takový hodný kluky.
zejtra jedu do města za kamarádem,jdeme ven. moc se mi tam nechce:D. v neděli přijede týnka, a v úterý jdeme s lálou ven a možná k ní pojedu:')))
začala jsem si šetřit na bundu horsefeathers,a na skateboard. a zamilovala jsem se do stylu olinky litiuk:O je nádherná. (ask: freedom333)
no,to už by mohlo stačit:).píšu dlouhý články,já vím,ale když ono se toho vždycky tolik stane a já se hrozně rozepíšu:(:D:D
joo,tak se mějte,a děkuju všem,který si to přečetli:') darlings jsem oběhla,takže mám klid)
jste moje lásky,děkuju moc za všechno,milunkám vás:3:D ♥.
 


Komentáře

1 bebs. bebs. | Web | 25. října 2013 v 21:58 | Reagovat

Aspoň máte v triede veselo :D :D A aj keď sa ti teraz možno zdajú niektorí tvoji spolužiaci blbí, tak uvidíš, ako ti budú chýbať tieto časy :D

2 Nia Nia | Web | 26. října 2013 v 18:41 | Reagovat

Heh, taky máme ve třídě ondráška co sedí vedle mě :D je s ním celkem sranda, až na to že dělá stejné 'pytlíkoviny' jako ten ondra kterého tu popisuješ. :D

3 Color Princess Color Princess | Web | 27. října 2013 v 10:37 | Reagovat

Ahoj :) tak to máte veselo ano základky byla úžasná, teď takovou praštěnou třídu nemám chybí mi ta ystará a ty kravinky, co děláte vy :D u nás byl taky jeden kluk donuccen na holčičí záchody :DD on byl takový v tipálek a učitel mu řekl, že u něho je těěžko poznat jestli je to holka nebo kluk :D (y) užívej si dokodu můžeš a zapisuju si tě do affs :) pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama