sorry.

21. října 2013 v 13:56 | christie. |  diary
ahoj.omlouvám se,že jsem včera ani předtim nenapsala,nějak jsem nestíhala a nechtělo se mi:D. a teď píšu jenom narychlo,takže challenge #2 přidám asi až zítra. no,byla u mě kamarádka asi 4 hodiny,dělaly jsme kraviny,povídali si,řešili sme všechno a všechny a tak:D.stáhla jsem si aplikaci a začala jsem hrát na piano v mobilu:D:D,už umím zahrát count on me a nothing gonna change my love for you:D:D..maj tam takový divný písničky. třeba someone like you od adele vůbec nezní jako someone like you od adele-_- :D:D
to je tak,když jedete s kamarádkou nonstop do pěti do rána,sotva vstanete v deset na léky,zase spíte,vstáváte v půl jedný a za deset minut vám má přijít kamarádka(y):DDD.to by šlo no.

hrozně se mi stejská po škole..už abych tam byla. musim tam zbít svýho bejvalýho,je to strašnej kkt. :D:D:D-_-
píšou mi kluci ze třídy,tři konkrétně:D,že mě chtěj,hlavně jeden,takovej debil (v dobrym smyslu),jmenuje se boban:D:D domluvila sem se snim,že až budu ve škole,pujdeme zase k němu i s ptákovou,byla prdel:D:D jo,ptáková je moje bestovní kámošenka fofofofoforeva kája,jmenuje se sovová:D. když jsme u něj byli poprvý,no moc co sme dělali. koukali sme na fotky z první třídy,já jsem málem chcípla smíchy:DDDDDDDDDD ještě že já jsem na tý škole od 5. a nebyla jsem tam:D:D no,a on boban celý škole navykládal,že mu kája vykouřila,neni to pravda!!!!,ale hned jak se cejtil,more:D:D:D on je příšerně perverzní,neni den kdy by se vás nezeptal jestli mu nevykouříte:DDD. a nekecám,ví to fakt CELÁ ŠKOLA no teď už možná půlka žatce. a málem mě tam znásilnil david,to je ten jak hází chleba do rozhlasu:D:D:D mimochodem,kájinka včera taky musela hodit před češtinou do rozhlasu rohlík,a ještě to na něj svedla,že se tam nepřilepil a spadnul jirkovi na hlavu,celý to viděla učitelka (zástupkyně:D:D) a proto dostala poznámku 'hází svačinu do rozhlasu a po spolužácích,omastila zeď':DDDDDD prostě úplně retardi.
joo. všechny tři je nesnášim ale docela se na ně těšim:):D
taky mi dost lidí píše že jim chybim,pořád se mě ptak kdy už budu ve škole,a já jim to nemůžu říct,protože to nevim:( achjo. nechci chci už do tý školy. chyběj mi,úplně všichni.
no,to by mohlo stačit, zas je to dlouhý jak kráva:D.tak se mějte,pá))
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
(btw.,tenhle článek je psanej a i publikovanej v pátek,ale nějak se mi smazal kousek textu,takže jsem článek musela smazat a znovu dopsat a dostala jsem se k tomu až teď,takže to berte jako že to je prostě napsaný v pátek a ne dneska:D:D.).
 


Komentáře

1 Andy Andy | Web | 21. října 2013 v 15:07 | Reagovat

Taky jsem vždycky na mobilu hrála na "piano" :D
Jinak to znám, akorát my třeba s kamarádkama nejdeme spát vůbec :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama